Dnia 2021-10-17 10:15 na obiekcie AFAS Stadion odbył się mecz AZ Alkmaar kontra Utrecht zakończony wynikiem 5-1

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy AZ Alkmaar a Utrecht wynik to 3-0. Końcowy wynik spotkania to 5-1.

W dniu 2021-10-17 10:15 na obiekcie sportowym AFAS Stadion rozegrał się mecz piłkarski ligi Eredivisie kolejki 9. Zmierzyły się ze sobą AZ Alkmaar i Utrecht.

Gole strzelali: V. Pavlidis 6' 1-0 A. Guðmundsson J. Karlsson 12' 2-0 O. Wijndal D. de Wit 39' 3-0 J. Karlsson D. de Wit 56' 4-0 J. Karlsson A. Guðmundsson 86' 5-0 Q. Timber 90' 5-1 M. Sylla

Żółte kartki AZ Alkmaar:

Żółte kartki Utrecht:

Czerwone kartki AZ Alkmaar:

Czerwone kartki Utrecht:

Główny arbiter spotkania - Kevin Blom, Netherlands. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu AZ Alkmaar stanie naprzeciw CFR 1907 Cluj, następne spotkania z drużynami Groningen i PEC Zwolle. Kolejno natomiast Utrecht zmierzy się z Heerenveen. Następne mecze zagra z drużynami SteDoCo i Willem II.

W dobie dzisiejszych czasów liczni kibice śledzą poczynania ligi Eredivisie. Liczące się piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze jak nieraz zagwarantowały własnym sympatykom mnóstwo przeżyć. Niesamowite zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi bywają zażarte, niezwykle rzadko zdarza się, iż są to widowiska nie warte uwagi. Trafiamy na wyjątkowe asysty oraz bramki, bezwzględne sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie żółtą kartką, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Gorąco zachęcamy, aby śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i oglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Eredivisie. AZ Alkmaar i Utrecht oraz ich udział w Eredivisie gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak AFAS Stadion.