Mecz Feyenoord - AZ Alkmaar zakończony wynikiem 1-0 na obiekcie Stadion Feijenoord dnia 2021-11-07 15:45

Dnia 2021-11-07 15:45 na stadionie Stadion Feijenoord rozegrał się mecz piłkarski ligi Eredivisie kolejki 12. Zmierzyły się ze sobą Feyenoord oraz AZ Alkmaar.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Feyenoord i AZ Alkmaar wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

 

Gole strzelali: C. Dessers 90' 1-0 R. Nelson

Żółte kartki Feyenoord:

Żółte kartki AZ Alkmaar: Owen Wijndal 45' Vangelis Pavlidis 86'

Czerwone kartki Feyenoord:

Czerwone kartki AZ Alkmaar:

Główny arbiter spotkania to Allard Lindhout, Netherlands. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Feyenoord stawi czoła PEC Zwolle, następne spotkania z drużynami Slavia Praha oraz Twente a AZ Alkmaar z NEC Nijmegen. Następne mecze zagra z drużynami FK Jablonec oraz Vitesse.

Coraz częściej liczna grupa kibiców śledzi potyczki w lidze Eredivisie. Składające się z utalentowanych obrońców i napastników piłkarskie drużyny oraz piłkarze jak Owen Wijndal nieprzerwanie sprawiają wyśmienitym sympatykom emocje sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają zażarte, nie często bywa jednoznacznie, że potyczki nie są interesujące. Obserwujemy ostre sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie żółtą kartką, widowiskowe asysty i bramki, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. To też warto śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Eredivisie i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Feyenoord i AZ Alkmaar z ligi Eredivisie gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion Feijenoord.