AZ Alkmaar kontra Sparta Rotterdam, wynik spotkania 3-1

AZ Alkmaar kontra Sparta Rotterdam, wynik końcowy 3-1. Dnia 2021-12-05 13:30 na stadionie AFAS Stadion odbył się interesujący mecz ligi Eredivisie kolejki 15 pomiędzy AZ Alkmaar a Sparta Rotterdam.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy AZ Alkmaar i Sparta Rotterdam wynik to 2-1. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

 

Gole strzelali: A. Auassar 19' 0-1 L. Thy J. Karlsson 27' 1-1 J. Karlsson 31' 2-1 V. Pavlidis 58' 3-1 J. Karlsson

Żółte kartki AZ Alkmaar: Vangelis Pavlidis 45'

Żółte kartki Sparta Rotterdam:

Czerwone kartki AZ Alkmaar:

Czerwone kartki Sparta Rotterdam:

Sędzią głównym tego spotkania był Sander van der Eijk, Netherlands. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna AZ Alkmaar zmierzy się już z Randers FC, następne spotkania z drużynami Ajax oraz Heracles. Kolejno natomiast Sparta Rotterdam podejmie Heerenveen. Następne mecze zagra z drużynami Vitesse oraz Vitesse.

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi pasjonujące potyczki w lidze Eredivisie. Mocne futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze jak Vangelis Pavlidis niejednokrotnie zagwarantowały wyśmienitym fanom emocje sięgające zenitu. Stale obserwujemy nieczyste sytuacje z faulem, przechodzące do historii asysty czy sytuacje podbramkowe dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania pomiędzy graczami ligowymi są bardzo zażarte, nie często zdarza się, że zmagania nudzą kibica. Zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych,przeglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi Eredivisie oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. AZ Alkmaar i Sparta Rotterdam i ich udział w Eredivisie zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak AFAS Stadion.