Na obiekcie AFAS Stadion miało miejsce spotkanie AZ Alkmaar vs Fortuna Sittard zakończone wynikiem 2-1

W dniu 2021-12-02 17:45 na stadionie AFAS Stadion odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Eredivisie kolejki 2 pomiędzy AZ Alkmaar a Fortuna Sittard.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy AZ Alkmaar a Fortuna Sittard zakończyła się wynikiem 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: Z. Flemming 9' 0-1 V. Pavlidis 41' 1-1 D. de Wit J. Karlsson 51' 2-1 O. Wijndal

Żółte kartki AZ Alkmaar: Pantelis Chatzidiakos 57'

Żółte kartki Fortuna Sittard: Richie Musaba 13' George Cox 90'

Czerwone kartki AZ Alkmaar:

Czerwone kartki Fortuna Sittard:

Główny arbiter meczu - Dennis Higler, Netherlands. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu AZ Alkmaar stawi czoła Randers FC, następne spotkania z drużynami Ajax i Heracles. Kolejno natomiast Fortuna Sittard z PEC Zwolle. Następne mecze zagra z drużynami PSV Eindhoven i Utrecht.

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi poczynania, które dotyczą ligi Eredivisie. Fascynujące zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Pantelis Chatzidiakos Richie Musaba nieprzerwanie serwują fantastycznym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Trafiamy na przechodzące do historii gole oraz asysty, bezlitosne sytuacje z faulem zakończone żółtym kartonikiem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi bywają bezkompromisowe, nie często bywa koniec końców, iż potyczki męczą kibica. Dlatego więc warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Eredivisie. AZ Alkmaar i Fortuna Sittard i ich udział w Eredivisie gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, AFAS Stadion.