GO Ahead Eagles kontra AZ Alkmaar, wynik spotkania 1-4

GO Ahead Eagles kontra AZ Alkmaar wynik 1-4.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między GO Ahead Eagles i AZ Alkmaar wynik to 1-3. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-4.

W dniu 2022-02-13 11:15 na stadionie De Adelaarshorst odbył się mecz ligi Eredivisie kolejki 22 pomiędzy GO Ahead Eagles a AZ Alkmaar.

Gole strzelali: L. Brouwers 25' 1-0 S. Beukema 28' 1-1 J. Karlsson V. Pavlidis 33' 1-2 D. de Wit V. Pavlidis 42' 1-3 D. de Wit S. Beukema 85' 1-4 B. Martins Indi

Żółte kartki GO Ahead Eagles:

Żółte kartki AZ Alkmaar: Fredrik Midtsjø 15'

Czerwone kartki GO Ahead Eagles:

Czerwone kartki AZ Alkmaar:

Główny sędzia spotkania - Martin Van den Kerkhof, Netherlands. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu GO Ahead Eagles stawi czoła Twente, następne spotkania z drużynami Ajax i Utrecht. Kolejno natomiast AZ Alkmaar podejmie Heracles. Następne mecze zagra z drużynami Feyenoord i NEC Nijmegen.

Bardzo często wielu kibiców z dużym zapałem śledzi poczynania, które tyczą się ligi Eredivisie. Fascynujące drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak Fredrik Midtsjø nieprzerwanie gwarantują kapitalnym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Cieszące oko walki między piłkarzami okazują się niezwykle zajadłe, nie często bywa, iż są to potyczki mało interesujące. Trafiamy na niezwykłe bramki i asysty, bezwzględne faule zakończone pokazaniem żółtej kartki gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Zachęcamy, żeby przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich iprzeglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Eredivisie i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. GO Ahead Eagles i AZ Alkmaar jak ich udział w lidze Eredivisie zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie, De Adelaarshorst.