Na obiekcie AFAS Stadion dnia 2022-05-08 12:30 odbyło się spotkanie pomiędzy AZ Alkmaar oraz Ajax - końcowy wynik 2-2

 

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy AZ Alkmaar a Ajax wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Dnia 2022-05-08 12:30 na stadionie AFAS Stadion odbył się znakomity mecz ligi Eredivisie kolejki 32. Zmierzyły się ze sobą AZ Alkmaar oraz Ajax.

Gole strzelali: B. Brobbey 42' 0-1 K. Taylor V. Pavlidis 62' 1-1 O. Wijndal H. Evjen 75' 2-1 J. Karlsson E. Álvarez 86' 2-2 S. Berghuis

Żółte kartki AZ Alkmaar: Jordy Clasie 72' Owen Wijndal 90' Vangelis Pavlidis 90'

Żółte kartki Ajax: Davy Klaassen 78'

Czerwone kartki AZ Alkmaar:

Czerwone kartki Ajax:

Główny arbiter meczu - Dennis Higler, Netherlands. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu AZ Alkmaar zmierzy się już z Utrecht, następne spotkania z drużynami Waalwijk oraz Heerenveen. Kolejno natomiast Ajax z Vitesse. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Bardzo często liczni fani z zapałem śledzą ciekawe starcia w lidze Eredivisie. Liczące się drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak Jordy Clasie Davy Klaassen systematycznie serwują wyśmienitym entuzjastom mnóstwo przeżyć. Potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi są zagorzałe, nie często bywa, iż są to potyczki drętwe. Natrafiamy na książkowe asysty i sytuacje podbramkowe, bezlitosne sytuacje z faulem, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Z tego względu warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych orazoglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Eredivisie oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. AZ Alkmaar oraz Ajax i ich udział w lidze Eredivisie zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak AFAS Stadion.