AZ Alkmaar vs NEC Nijmegen, wynik spotkania - 1-1

Po pierwszej połowie spotkania między AZ Alkmaar oraz NEC Nijmegen wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-09-01 18:00 na obiekcie sportowym AFAS Stadion rozegrał się mecz ligi Eredivisie kolejki 3 pomiędzy AZ Alkmaar a NEC Nijmegen.

Gole strzelali: Iván Márquez 54' 0-1 O. Tannane J. Odgaard 57' 1-1 P. Hatzidiakos

Żółte kartki AZ Alkmaar: Dani De Wit 31'

Żółte kartki NEC Nijmegen: Pedro Marques -5' Jordy Bruijn 90'

Czerwone kartki AZ Alkmaar:

Czerwone kartki NEC Nijmegen:

Główny sędzia meczu to Dennis Higler, Netherlands. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu AZ Alkmaar stawi czoła Dnipro-1, następne spotkania z drużynami Twente i FC Vaduz. Kolejno natomiast NEC Nijmegen z Fortuna Sittard. Następne mecze zagra z drużynami Utrecht i Feyenoord.

Oddani kibice śledzą starcia, które startują w lidze Eredivisie. Utalentowane drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Dani De Wit Pedro Marques raz za razem zapewniły swoim stałym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Nieprzerwanie obserwujemy idealnie wyliczone asysty oraz gole, brutalne sytuacje na faul, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Przyciągające uwagę potyczki między drużynami ligowymi bywają niezwykle zajadłe, nie często bywa, że są to spotkania mało interesujące. Dlatego więc warto śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich orazśledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Eredivisie i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. AZ Alkmaar oraz NEC Nijmegen oraz ich udział w lidze Eredivisie zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak AFAS Stadion.