Mecz pomiędzy AZ Alkmaar oraz Ajax zakończony wynikiem 2-1 na obiekcie AFAS Stadion dnia 2022-09-18 14:45

AZ Alkmaar kontra Ajax, wynik 2-1. W dniu 2022-09-18 14:45 na stadionie AFAS Stadion rozegrał się mecz futbolowy ligi Eredivisie kolejki 7. Zmierzyły się AZ Alkmaar oraz Ajax.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy AZ Alkmaar a Ajax wynik wynosił 2-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

 

Gole strzelali: M. Kudus 12' 0-1 K. Taylor M. de Wit 40' 1-1 J. Odgaard 45' 2-1 P. Hatzidiakos

Żółte kartki AZ Alkmaar: Miloš Kerkez 42' Jens Odgaard 45' Tijjani Reijnders 87'

Żółte kartki Ajax: Kenneth Taylor 26' Edson Álvarez 77'

Czerwone kartki AZ Alkmaar:

Czerwone kartki Ajax:

Sędzią głównym tego spotkania był Bas Nijhuis, Netherlands. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu AZ Alkmaar stawi czoła Groningen, następne spotkania z drużynami Apollon Limassol oraz Utrecht a Ajax z GO Ahead Eagles. Następne mecze zagra z drużynami Napoli oraz FC Volendam.

Coraz częściej zauważamy, iż wielu kibiców śledzi bardzo fascynujące potyczki, które odbywają się w lidze Eredivisie. Interesujące piłkarskie drużyny z tej ligi oraz piłkarze jak Miloš Kerkez Kenneth Taylor raz za razem zapewniają wspaniałym sympatykom mnóstwo emocji. Wspaniałe walki pomiędzy graczami z ligi okazują się zagorzałe, bardzo rzadko zdarza się, iż są to spotkania statyczne. Obserwujemy bezlitosne faule kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem, widowiskowe asysty i sytuacje podbramkowe, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zachęcamy każdego z fanów, żeby śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Eredivisie. AZ Alkmaar i Ajax i ich udział w lidze Eredivisie gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak AFAS Stadion.