Dnia 2022-10-30 15:45 miał miejsce mecz AZ Alkmaar vs FC Volendam zakończony wynikiem 2-1

W dniu 2022-10-30 15:45 na obiekcie sportowym AFAS Stadion odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Eredivisie kolejki 12 pomiędzy AZ Alkmaar a FC Volendam.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między AZ Alkmaar a FC Volendam wynik wynosił 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: J. Odgaard 20' 1-0 Y. Sugawara T. Reijnders 40' 2-0 J. Karlsson H. Veerman 48' 2-1 I. El Kadiri

Żółte kartki AZ Alkmaar: Jordy Clasie 84' Pantelis Hatzidiakos 90'

Żółte kartki FC Volendam: Xavier Mbuyamba 26' Gaetano Oristanio 45'

Czerwone kartki AZ Alkmaar: Dani de Wit 14'

Czerwone kartki FC Volendam:

Główny sędzia meczu - Joey Kooij, Netherlands. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna AZ Alkmaar stawi czoła Dnipro-1, następne spotkania z drużynami Waalwijk oraz PSV Eindhoven natomiast FC Volendam podejmie Feyenoord. Następne mecze zagra z drużynami Utrecht oraz Cambuur.

Liczni kibice z zapałem śledzą poczynania, które startują w lidze Eredivisie. Fascynujące zespoły futbolowe z ligi oraz piłkarze jak Jordy Clasie Xavier Mbuyamba wielokrotnie zapewniły wyśmienitym fanom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Zdarzają się bezwzględne sytuacje z faulem, widowiskowe gole i asysty zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Walki między piłkarzami bywają zagorzałe, nie często bywa, iż są to potyczki nudne. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, przeglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi Eredivisie oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych. Udział takich drużyn jak AZ Alkmaar oraz FC Volendam z ligi Eredivisie gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak AFAS Stadion.