Mecz AZ Alkmaar kontra Fortuna Sittard zakończony wynikiem 3-1

 

Pierwsza połowa meczu między AZ Alkmaar oraz Fortuna Sittard zakończyła się 2-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

Dnia 2023-01-22 15:45 na obiekcie sportowym AFAS Stadion odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Eredivisie kolejki Regular Season - 17 pomiędzy AZ Alkmaar a Fortuna Sittard.

Gole strzelali: D. de Wit 4' 1-0 J. Odgaard B. Yılmaz 11' 1-1 Ximo Navarro 24' 2-1 V. Pavlidis 56' 3-1 Y. Sugawara

Żółte kartki AZ Alkmaar: Zinho Vanheusden 41'

Żółte kartki Fortuna Sittard:

Czerwone kartki AZ Alkmaar:

Czerwone kartki Fortuna Sittard:

Sędzią głównym tego spotkania był Dennis Higler, Netherlands. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna AZ Alkmaar stanie naprzeciw GO Ahead Eagles, następne spotkania z drużynami Utrecht i FC Volendam. Kolejno natomiast Fortuna Sittard z Heerenveen. Następne mecze zagra z drużynami Cambuur i Sparta Rotterdam.

Liczni fani śledzą ciekawe poczynania, które tyczą się ligi Eredivisie. Mocne drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak Zinho Vanheusden nieprzerwanie zapewniają wyśmienitym sympatykom wiele przeżyć. Potyczki między piłkarzami z ligi bywają bardzo zagorzałe, nie często bywa, że są to zmagania usypiające. Obserwujemy nieprzepisowe faule kończące się wielokrotnie żółtą kartką, niezwykłe gole i asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zachęcamy, żeby śledzić mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Eredivisie oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. AZ Alkmaar oraz Fortuna Sittard oraz ich udział w Eredivisie gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak AFAS Stadion.