Dnia 2023-02-18 20:00 na stadionie Stadion Feijenoord miało miejsce spotkanie Feyenoord vs AZ Alkmaar: 2-1

Dnia 2023-02-18 20:00 na stadionie Stadion Feijenoord rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Eredivisie kolejki 22. Zmierzyły się ze sobą Feyenoord oraz AZ Alkmaar.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Feyenoord oraz AZ Alkmaar wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

 

Gole strzelali: J. Dilrosun 17' 0-1 A. Jahanbakhsh 45' 1-1 O. Idrissi M. Pedersen 90' 2-1

Żółte kartki Feyenoord: Mats Wieffer 28' Santiago Giménez 38' Oussama Idrissi 45'

Żółte kartki AZ Alkmaar: Pantelis Hatzidiakos 23' Vangelis Pavlidis 36' Wouter Goes 75'

Czerwone kartki Feyenoord:

Czerwone kartki AZ Alkmaar:

Główny sędzia spotkania to Dennis Higler, Netherlands. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Feyenoord stanie naprzeciw Fortuna Sittard, następne spotkania z drużynami Heerenveen oraz Groningen. Kolejno natomiast AZ Alkmaar z Cambuur. Następne mecze zagra z drużynami Vitesse oraz Groningen.

Coraz częściej liczni kibice śledzą pasjonujące starcia, które tyczą się ligi Eredivisie. Liczące się futbolowe drużyny z tejże ligi oraz piłkarze jak Mats Wieffer Pantelis Hatzidiakos raz za razem zapewniły fantastycznym fanom wiele przeżyć. Trafiamy na niezwykłe bramki oraz asysty, bezwzględne faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zapadające w pamięć walki między drużynami piłkarskimi są niezwykle zagorzałe, bardzo rzadko zdarza się, że są to mecze usypiające. Dlatego więc warto przeglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi Eredivisie oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. Udział takich zespołów jak Feyenoord oraz AZ Alkmaar w lidze Eredivisie zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Feijenoord.