Spotkanie Vitesse - AZ Alkmaar zakończone wynikiem 0-1

W dniu 2023-03-03 19:00 na obiekcie sportowym GelreDome rozegrał się mecz piłkarski ligi Eredivisie kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Vitesse i AZ Alkmaar.

Pierwsza połowa spotkania między Vitesse i AZ Alkmaar zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: J. Karlsson 29' 0-1 M. Kerkez

Żółte kartki Vitesse:

Żółte kartki AZ Alkmaar: Yukinari Sugawara 73'

Czerwone kartki Vitesse:

Czerwone kartki AZ Alkmaar:

Główny arbiter meczu - Danny Desmond Makkelie, Netherlands. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Vitesse stawi czoła Sparta Rotterdam, następne spotkania z drużynami PSV Eindhoven i Waalwijk. Kolejno natomiast AZ Alkmaar z Lazio. Następne mecze zagra z drużynami Groningen i Lazio.

Wielu kibiców śledzi poczynania ligi Eredivisie. Interesujące piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak Yukinari Sugawara nieustannie serwują własnym wiernym fanom mnóstwo wrażeń. Systematycznie zdarzają się zapadające w pamięć bramki czy asysty, ostre sytuacje na faul kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem zapewniające niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Potyczki między graczami okazują się niezwykle bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa, iż mecze męczą. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi Eredivisie i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Vitesse i AZ Alkmaar jak ich udział w Eredivisie zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, GelreDome.