Dnia 2023-03-11 19:00 na stadionie AFAS Stadion miał miejsce mecz AZ Alkmaar - Groningen zakończony wynikiem 1-0

AZ Alkmaar - Groningen zakończony wynikiem 1-0. Dnia 2023-03-11 19:00 na obiekcie sportowym AFAS Stadion odbył się mecz futbolowy ligi Eredivisie kolejki 25. Zmierzyły się ze sobą AZ Alkmaar i Groningen.

Pierwsza połowa spotkania między AZ Alkmaar i Groningen zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: J. Karlsson 4' 1-0 V. Pavlidis

Żółte kartki AZ Alkmaar:

Żółte kartki Groningen: Liam van Gelderen 57'

Czerwone kartki AZ Alkmaar:

Czerwone kartki Groningen:

Główny sędzia meczu - Paulus van Boekel, Netherlands. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna AZ Alkmaar stawi czoła Lazio, następne spotkania z drużynami Twente i Heerenveen. Kolejno natomiast Groningen z Heerenveen. Następne mecze zagra z drużynami Fortuna Sittard i Utrecht.

Dzisiaj mnóstwo fanów z zaangażowaniem śledzi starcia ligi Eredivisie. Mocne zespoły futbolowe z ligi i piłkarze jak Liam van Gelderen nader często zagwarantowały pierwszorzędnym fanom mnóstwo wrażeń. Walki między graczami są zaciekłe, nie często okazuje się ostatecznie, iż zmagania nas męczą. Obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul, idealnie wyliczone bramki oraz asysty, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Gorąco zachęcamy, aby śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Eredivisie. AZ Alkmaar i Groningen oraz ich udział w Eredivisie gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, AFAS Stadion.