Back to Top

Fani klubu "Kaaskoppen"

FC Volendam - AZ Alkmaar zakończony wynikiem 0-4

Na stadionie Kras Stadion dnia 2024-03-17 11:15 miał miejsce mecz FC Volendam - AZ Alkmaar zakończony wynikiem 0-4

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami FC Volendam i AZ Alkmaar, rozegrany na Kras Stadion, zakończył się pewnym zwycięstwem gości. AZ Alkmaar dominowało przez całe spotkanie, zakończone ostatecznie wynikiem 0-4 na korzyść drużyny z Alkmaar. Pomimo starań gospodarzy, goście kontrolowali grę od pierwszego gwizdka sędziego, prowadząc już 0-2 po pierwszej połowie. Mecz ten odbył się 17 marca o godzinie 11:15, w ramach 26. kolejki Eredivisie.

Mecz AZ Alkmaar vs Excelsior zakończony wynikiem 4-0

Dnia 2024-03-10 11:15 odbyło się spotkanie AZ Alkmaar kontra Excelsior zakończone wynikiem 4-0

Wczoraj, 10 marca 2024 roku, na AFAS Stadion odbył się mecz pomiędzy drużynami AZ Alkmaar i Excelsior w ramach 25. kolejki Eredivisie. AZ Alkmaar okazało się zdecydowanie lepsze, pokonując rywali 4-0. Już do przerwy gospodarze prowadzili 3-0, kontrolując grę i nie dając szans przeciwnikowi. Mecz ten był prawdziwym popisem futbolu, który na pewno zapadnie w pamięci kibiców obu drużyn.

Sparta Rotterdam kontra AZ Alkmaar zakończony wynikiem 1-1

Sparta Rotterdam kontra AZ Alkmaar, wynik spotkania 1-1

W dniu 2 marca 2024 roku na Sparta-Stadion Het Kasteel odbył się emocjonujący mecz piłkarski pomiędzy drużynami Sparta Rotterdam i AZ Alkmaar. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, mimo że goście objęli prowadzenie 1-0 po pierwszej połowie. Wydarzenia z tej konfrontacji w Eredivisie z pewnością wciągnęły kibiców do samego końca.

Mecz pomiędzy AZ Alkmaar - Ajax, wynik końcowy 2-0

Dnia 2024-02-25 15:45 odbył się mecz AZ Alkmaar kontra Ajax zakończony wynikiem 2-0

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami AZ Alkmaar i Ajax w ramach 23. kolejki Eredivisie był emocjonującym starciem, które zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-0. Spotkanie, które odbyło się na AFAS Stadion, było pełne intensywnych akcji i zaskakujących zwrotów akcji, pozostawiając kibiców z zapartym tchem do samego końca.

Mecz Fortuna Sittard kontra AZ Alkmaar, wynik końcowy 1-2

Spotkanie Fortuna Sittard kontra AZ Alkmaar zakończone wynikiem 1-2 na stadionie Fortuna Sittard Stadion

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Fortuna Sittard i AZ Alkmaar w ramach Eredivisie dostarczył kibicom wiele emocji. Spotkanie, które odbyło się 17 lutego o godzinie 17:45 na Fortuna Sittard Stadion, zakończyło się zwycięstwem gości 2-1. Pomimo prowadzenia 1-0 na przerwę, gospodarze nie zdołali utrzymać wyniku, a gracze z Alkmaar okazali się skuteczniejsi, zdobywając dwa gole i zgarniając pełną pulę punktów.

Almere City FC - AZ Alkmaar 0-0

Na obiekcie Yanmar Stadion dnia 2024-02-10 19:00 odbył się mecz Almere City FC - AZ Alkmaar zakończony wynikiem 0-0

W ostatniej kolejce Eredivisie doszło do starcia pomiędzy zespołami Almere City FC i AZ Alkmaar, które zakończyło się remisem 0-0. Mecz odbył się w Yanmar Stadion w dniu 10 lutego 2024 roku o godzinie 19:00. Pomimo starań obu drużyn, żadna z nich nie zdołała pokonać bramkarzy rywali, co przełożyło się na wynik bezbramkowego remisu.

AZ Alkmaar kontra Feyenoord 0-1

Na obiekcie AFAS Stadion dnia 2024-02-04 13:30 miał miejsce mecz pomiędzy AZ Alkmaar i Feyenoord zakończony wynikiem 0-1

W dniu 4 lutego 2024 roku na AFAS Stadion odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami AZ Alkmaar i Feyenoord. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Feyenoord 1-0, a wynik na przerwę był identyczny. Był to mecz 20. kolejki Eredivisie, rozgrywany o godzinie 13:30. Zdobyta informacja została opublikowana 4 dni temu.

Mecz Heerenveen vs AZ Alkmaar, wynik końcowy 2-2

Dnia 2024-01-28 11:15 na obiekcie Abe Lenstra Stadion odbyło się spotkanie pomiędzy Heerenveen i AZ Alkmaar zakończone wynikiem 2-2

Dziś mieliśmy okazję śledzić zacięte starcie pomiędzy drużynami Heerenveen i AZ Alkmaar na stadionie Abe Lenstra Stadion. Mecz zakończył się remisem 2-2, a wynik na przerwę to 1-1. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego emocjonującego spotkania Eredivisie.

AZ Alkmaar - PEC Zwolle 2-2

Na obiekcie AFAS Stadion miało miejsce spotkanie między AZ Alkmaar oraz PEC Zwolle - 2-2

Mecz pomiędzy drużynami AZ Alkmaar i PEC Zwolle zakończył się remisem 2-2. Spotkanie odbyło się w ramach 18. kolejki Eredivisie w AFAS Stadion. Pomimo braku bramek w pierwszej połowie, druga część meczu była pełna emocji i goli.

Twente - AZ Alkmaar, wynik 2-1

Na obiekcie De Grolsch Veste dnia 2024-01-13 17:45 miał miejsce mecz pomiędzy Twente i AZ Alkmaar - wynik końcowy 2-1

Mecz pomiędzy drużynami Twente i AZ Alkmaar zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-1. Spotkanie, które odbyło się w ramach 17. kolejki Eredivisie, miało miejsce w De Grolsch Veste. Wynik na przerwę wskazywał remis 1-1, ale ostatecznie to Twente zdołało wyjść zwycięsko z tej rywalizacji.

AZ Alkmaar kontra PSV Eindhoven, wynik 0-4

Spotkanie AZ Alkmaar kontra PSV Eindhoven zakończone wynikiem 0-4 dnia 2023-12-17 19:00 na obiekcie AFAS Stadion

Wczorajszy mecz w ramach Eredivisie pomiędzy AZ Alkmaar a PSV Eindhoven zakończył się wynikiem 0-4 na korzyść gości. Spotkanie odbyło się na AFAS Stadion, a już do przerwy PSV prowadziło 3-0. Wydarzenia z tej kolejki mogą znacząco wpłynąć na sytuację w tabeli ligowej.

AZ Alkmaar vs Almere City FC wynik spotkania 4-1

Mecz pomiędzy AZ Alkmaar oraz Almere City FC zakończony wynikiem 4-1 na stadionie AFAS Stadion

Wczorajszy wieczór przyniósł emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami AZ Alkmaar i Almere City FC. Spotkanie odbyło się na AFAS Stadion, a ostateczny wynik to 4-1 dla drużyny AZ Alkmaar. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 1-0, a kolejne trafienia zapewniły im komfortowe zwycięstwo. Mecz ten miał miejsce w ramach 15. kolejki Eredivisie.

Mecz AZ Alkmaar vs Almere City FC 4-1

Na stadionie AFAS Stadion dnia 2023-12-09 20:00 miało miejsce spotkanie AZ Alkmaar kontra Almere City FC - końcowy wynik 4-1

W piłkarskim starciu drużyn AZ Alkmaar i Almere City FC, które odbyło się w ramach 15. kolejki Eredivisie, zobaczyliśmy widowisko pełne emocji. Mecz, który miał miejsce w AFAS Stadion, zakończył się zwycięstwem AZ Alkmaar 4-1, pozostawiając kibiców z wieloma wrażeniami. Wynik na przerwę to 1-0, jednak ekipa gospodarzy zdołała znacząco powiększyć swoją przewagę w drugiej połowie.

Utrecht - AZ Alkmaar, wynik 1-1

Spotkanie między Utrecht oraz AZ Alkmaar zakończone wynikiem 1-1 dnia 2023-12-03 15:45 na obiekcie Stadion Galgenwaard

W dniu 3 grudnia 2023 roku na stadionie Galgenwaard odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Utrecht i AZ Alkmaar. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a wynik na przerwę to 0-1. Wydarzenie to miało miejsce w ramach 14. kolejki Eredivisie.