Spotkanie Feyenoord kontra AZ Alkmaar, wynik 1-0

W sobotę odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Feyenoord i AZ Alkmaar. Spotkanie, które odbyło się na Stadionie Feijenoord, było jednym z najbardziej wyczekiwanych pojedynków kolejki 12 Eredivisie. Wynik na przerwę był 1-0 na korzyść Feyenoord, a ostatecznie to właśnie ta drużyna wygrała całe spotkanie 1-0. Była to naprawdę zacięta i emocjonująca rywalizacja, która dostarczyła kibicom wiele wrażeń.

Relacja z meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami Feyenoord i AZ Alkmaar

Mecz pomiędzy drużynami Feyenoord i AZ Alkmaar odbył się na Stadionie Feijenoord w ramach 12. kolejki Eredivisie. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 15:45 dnia 12 listopada 2023 roku.

W pierwszej połowie meczu piłkarze Feyenoord zdobyli bramkę w 24 minucie. Autorem trafienia był Q. Timber, a asystę zanotował A. Jahanbakhsh, ustalając wynik na 1-0 na przerwę.

Drużyna gospodarzy otrzymała dwie żółte kartki - pierwszą w 44. minucie dla Quinten Timbera oraz drugą w 86. minucie dla Ramiza Zerroukiego. Z kolei AZ Alkmaar zebrało jedną żółtą kartkę, którą w 88. minucie otrzymał Bruno Martins Indi.

Sędzią spotkania był Danny Desmond Makkelie z Holandii.

Po emocjonującym meczu, drużyna Feyenoord zdołała utrzymać prowadzenie i zwyciężyć 1-0 nad AZ Alkmaar. Następne mecze dla Feyenoord to starcia z Excelsiorem, Atletico Madrid oraz PSV Eindhoven. Z kolei AZ Alkmaar zmierzy się z FC Volendam, Zrinjski oraz Utrechtem.