AZ Alkmaar vs NEC Nijmegen, wynik spotkania: 1-1

W dniu 2021-11-20 19:00 na stadionie AFAS Stadion odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Eredivisie kolejki 13 pomiędzy AZ Alkmaar a NEC Nijmegen.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy AZ Alkmaar a NEC Nijmegen wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: J. Bruijn 9' 0-1 Z. Aboukhlal 90' 1-1 H. Evjen

Żółte kartki AZ Alkmaar: Bruno Martins Indi 85'

Żółte kartki NEC Nijmegen:

Czerwone kartki AZ Alkmaar:

Czerwone kartki NEC Nijmegen:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeroen Manschot, Netherlands. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu AZ Alkmaar stanie naprzeciw FK Jablonec, następne spotkania z drużynami Vitesse i Fortuna Sittard natomiast NEC Nijmegen z Cambuur. Następne mecze zagra z drużynami Waalwijk i PSV Eindhoven.

Liczni fani śledzą poczynania, które tyczą się ligi Eredivisie. Liczące się futbolowe drużyny z tej ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Bruno Martins Indi wielokrotnie serwują wspaniałym miłośnikom futbolu wiele wspaniałych wrażeń. Wielokrotnie obserwujemy przepiękne asysty oraz bramki, bezwzględne faule zakończone niejednokrotnie czerwoną kartką zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Zmagania pomiędzy zawodnikami bywają bezkompromisowe, nie często zdarza się jednoznacznie, iż są to widowiska mało interesujące. Zachęcamy, żeby przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych iprzeglądać mecze futbolowe lubianej ligi Eredivisie i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak AZ Alkmaar i NEC Nijmegen w lidze Eredivisie zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak AFAS Stadion.