Dnia 2023-11-04 17:45 na stadionie Van Donge & De Roo Stadion odbyło się spotkanie Excelsior vs AZ Alkmaar - 1-1

W meczu Eredivisie pomiędzy drużynami Excelsior i AZ Alkmaar padł remis 1-1. Spotkanie, które odbyło się na Van Donge & De Roo Stadion, było pełne emocji i zaciętej rywalizacji. Choć wynik na przerwę był bezbramkowy, obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom gry. Mecz został sędziowany przez Laurensa Gerretsa z Holandii. Przeczytaj relację, aby dowiedzieć się więcej o tym widowisku piłkarskim.

Mecz pomiędzy Excelsiorem a AZ Alkmaar zakończony remisem 1-1

Wczoraj na Van Donge & De Roo Stadion odbyło się zacięte spotkanie pomiędzy Excelsiorem a AZ Alkmaar, które zakończyło się remisem 1-1. Mecz odbył się w ramach 11. kolejki Eredivisie. Oba zespoły zaprezentowały się z dobrej strony, jednak ostatecznie podział punktów był sprawiedliwym rezultatem.

Spotkanie rozpoczęło się od zaciętej walki na środku boiska, z obiema drużynami stwarzającymi sobie okazje do zdobycia bramki. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0, choć obie drużyny miały swoje szanse na otwarcie wyniku.

W 72. minucie meczu goście wyszli na prowadzenie po bramce M. Lahdo, który wykorzystał świetne podanie S. Mijnansa. Excelsior jednak nie poddał się i do końca meczu starał się odrobić straty. W doliczonym czasie gry, w 90. minucie, C. Sandra wyrównał stan spotkania, ustalając wynik na 1-1.

Mecz nie obył się bez emocji, a sędzia Laurens Gerrets musiał pokazać kilka żółtych kartek. Dla Excelsior kartki otrzymali Lazaros Lamprou (7') oraz Julian Baas (71'), natomiast dla AZ Alkmaar kartki zobaczyli Dani de Wit (25'), Riechedly Bazoer (68') oraz David Möller Wolfe (89').

Mecz sędziował Laurens Gerrets z Holandii. Następne mecze dla Excelsior to starcia z Utrecht, Feyenoord i Waalwijk, natomiast AZ Alkmaar zmierzy się z Aston Villą, Feyenoordem oraz FC Volendam.