Spotkanie między Utrecht oraz AZ Alkmaar zakończone wynikiem 1-1 dnia 2023-12-03 15:45 na obiekcie Stadion Galgenwaard

W dniu 3 grudnia 2023 roku na stadionie Galgenwaard odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Utrecht i AZ Alkmaar. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a wynik na przerwę to 0-1. Wydarzenie to miało miejsce w ramach 14. kolejki Eredivisie.

Relacja z meczu Utrecht - AZ Alkmaar

Dziś na Stadionie Galgenwaard w ramach 14. kolejki Eredivisie odbył się zacięty pojedynek pomiędzy drużynami Utrecht a AZ Alkmaar. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a emocje sięgały zenitu.

W pierwszej połowie to goście objęli prowadzenie za sprawą bramki Davida Møller Wolfe, która padła w 40. minucie spotkania. Mimo starań gospodarzy, do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Po wznowieniu gry to drużyna Utrecht zdołała wyrównać dzięki trafieniu V. Jensena w 49. minucie meczu, który zdobył bramkę po asyście niejakiego D. Møller Wolfe z AZ Alkmaar.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. W 56. minucie David Möller Wolfe z AZ Alkmaar otrzymał żółtą kartkę.

W drugiej połowie emocje sięgnęły zenitu, jednak żadna z drużyn nie zdołała wyjść na prowadzenie. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a obie drużyny muszą podzielić się punktami.

Najbliższe mecze drużyny Utrecht to starcia z GO Ahead Eagles, Waalwijk oraz Feyenoord. Natomiast AZ Alkmaar zmierzy się z NEC Nijmegen, Almere City FC oraz RB Leipzig.