Mecz pomiędzy Excelsior i AZ Alkmaar zakończony wynikiem 2-1 dnia 2022-10-23 10:15

W dniu 2022-10-23 10:15 na stadionie Van Donge & De Roo Stadion odbył się mecz piłkarski ligi Eredivisie kolejki 11 pomiędzy Excelsior a AZ Alkmaar.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Excelsior a AZ Alkmaar zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Gole strzelali: S. Horemans 6' 1-0 M. Azarkan M. Azarkan 31' 2-0 L. Lamprou Y. Sugawara 48' 2-1 T. Reijnders

Żółte kartki Excelsior: Adrian Fein 59' Nathan Markelo 80'

Żółte kartki AZ Alkmaar: Sam Beukema 27'

Czerwone kartki Excelsior:

Czerwone kartki AZ Alkmaar:

Sędzią głównym tego spotkania był Allard Lindhout, Netherlands. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Excelsior stanie naprzeciw GO Ahead Eagles, następne spotkania z drużynami Heerenveen i Feyenoord. Kolejno natomiast AZ Alkmaar zmierzy się z FC Vaduz. Następne mecze zagra z drużynami FC Volendam i Dnipro-1.

Coraz częściej zauważamy, że liczna grupa fanów piłki nożnej z dużym zapałem śledzi ekscytujące starcia w lidze Eredivisie. Uzdolnione futbolowe drużyny i piłkarze jak Adrian Fein Sam Beukema systematycznie sprawiają wspaniałym sympatykom mnóstwo niesamowitych przeżyć. Cieszące oko zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi są nieustępliwe, rzadko okazuje się, że widowiska przynudzają. Natrafiamy na spektakularne asysty oraz bramki, bezwzględne sytuacje na faul, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Dlatego więc warto przeglądać spotkania sportowe pasjonującej ligi Eredivisie, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. Excelsior i AZ Alkmaar oraz ich udział w lidze Eredivisie zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Van Donge & De Roo Stadion.