Waalwijk vs AZ Alkmaar, wynik meczu - 1-3

Dnia 2023-08-20 14:45 na obiekcie sportowym Mandemakers Stadion rozegrał się mecz ligi Eredivisie kolejki 2 pomiędzy Waalwijk a AZ Alkmaar.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Waalwijk a AZ Alkmaar zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-3.

Gole strzelali: M. Kramer 41' 1-0 V. Pavlidis 54' 1-1 E. Poku D. de Wit 59' 1-2 V. Pavlidis 79' 1-3 E. Poku

Żółte kartki Waalwijk: Michiel Kramer 58' Richonell Margaret 76'

Żółte kartki AZ Alkmaar: Ernest Poku 63'

Czerwone kartki Waalwijk:

Czerwone kartki AZ Alkmaar:

Sędzią głównym tego spotkania był Alex Bos, Netherlands. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Waalwijk stanie naprzeciw NEC Nijmegen, następne spotkania z drużynami PSV Eindhoven i Vitesse. Kolejno natomiast AZ Alkmaar z Brann. Następne mecze zagra z drużynami Brann i Vitesse.

Mnóstwo fanów futbolu z zapałem śledzi pasjonujące potyczki ligi Eredivisie. Złożone z utalentowanych zawodników futbolowe zespoły z ligi i piłkarze jak Michiel Kramer Ernest Poku raz za razem zapewniają wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo emocji. Potyczki pomiędzy piłkarzami okazują się nader zażarte, nie często zdarza się koniec końców, iż potyczki nas męczą. Obserwujemy książkowe bramki czy asysty, brutalne sytuacje na faul kończące się pokazaniem czerwonej kartki zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, żeby przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Eredivisie. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Waalwijk oraz AZ Alkmaar w lidze Eredivisie zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Mandemakers Stadion.